Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-20 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 501 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Média konvertory

Cena:
Zobrazuji 1-11 z 11
  • Novinka
Allied Telesis AT-WLMT 1ks - AT-WLMT
0 hodnocení
364 Kč
364 Kč
Skladem 2 ks
ks
  • Novinka
Allied Telesis AT-MMC2000/SP - AT-MMC2000/SP-960
0 hodnocení
6 439 Kč
6 439 Kč
Skladem 8 ks
ks
  • Novinka
Allied Telesis SNMP management module AT-MCF2000M - AT-MCF2000M
0 hodnocení
8 901 Kč
8 901 Kč
Skladem 1 ks
ks
  • Novinka
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter - DMC-G01LC/E
0 hodnocení
914 Kč
914 Kč
Skladem 2 ks
ks
  • Novinka
TP-Link MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert. - MC100CM
0 hodnocení
773 Kč
773 Kč
Skladem > 10 ks
ks
  • Novinka
TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/1310nmRX Media Conv. - MC111CS
ks
  • Novinka
TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/1550nmRX Media Conv. - MC112CS
ks
  • Novinka
TP-Link MC200CM Gb MM 550m 850nm SC Media Converter - MC200CM
0 hodnocení
954 Kč
954 Kč
Skladem > 10 ks
ks
  • Novinka
TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Converter - MC210CS
0 hodnocení
954 Kč
954 Kč
Skladem > 10 ks
ks
  • Novinka
TP-Link MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Converter - MC220L
0 hodnocení
532 Kč
532 Kč
Skladem > 10 ks
ks
  • Novinka
UBNT FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoE - F-POE-G2
0 hodnocení
898 Kč
898 Kč
Skladem > 10 ks
ks
Produktů na stránku 306090
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

 

Nakoupíte raz dva tři. PC & notebooky, periferie, tiskárny, spotřební materiál, mobily a elektroniku.

 

                     

 

Kam zboží doručíme

Zboží vám doručíme až k vám a na výdejní místa našich partnerů.
+ 7397 míst síť Zásilkovna
+ 2500 míst síť Česká pošta + Balíkovna

 

 
Kontakty
Zákaznická podpora Obchod 123
Zákaznická podpora Obchod 123
(Po-Pá, 8-20 hod.)
Copyright 2021 | Obchod123.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz