Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-20 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 501 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Síťové prvky pasivní
  3. Příslušenství pro optické kabely

Příslušenství pro optické kabely

Cena:
Zobrazuji 1-30 z 39
  • Novinka
DROP 2vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH - SXKO-DROP-2-OS1-LSOH
0 hodnocení
4 099 Kč
4 099 Kč
Skladem 1 ks
ks
  • Novinka
Adaptér LC MM OM2 duplex - SXAD-LC-PC-OM2-D
0 hodnocení
60 Kč
60 Kč
Skladem 3 ks
ks
  • Novinka
Adaptér LC MM OM3 duplex - SXAD-LC-PC-OM3-D
0 hodnocení
60 Kč
60 Kč
Skladem 1 ks
ks
  • Novinka
Adaptér SC MM OM3 duplex - SXAD-SC-PC-OM3-D
0 hodnocení
49 Kč
49 Kč
Skladem > 10 ks
ks
  • Novinka
Záslepka SC duplexní - 70900504
0 hodnocení
36 Kč
36 Kč
Skladem 10 ks
ks
  • Novinka
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 45mm SXOS-45 - SXOS-45
0 hodnocení
31 Kč
31 Kč
Skladem > 10 ks
ks
  • Novinka
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60 - SXOS-60
0 hodnocení
31 Kč
31 Kč
Skladem > 10 ks
ks
  • Novinka
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks barvy - SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK
ks
  • Novinka
Optická spojka ST single mode simplex - 3000
0 hodnocení
48 Kč
48 Kč
Skladem 1 ks
ks
  • Novinka
Optická spojka ST multi mode simplex - 3001
0 hodnocení
43 Kč
43 Kč
Skladem > 10 ks
ks
  • Novinka
Optická spojka SC single mode simplex - 3010
0 hodnocení
46 Kč
46 Kč
Skladem > 10 ks
ks
  • Novinka
Optická spojka SC single mode simplex bez příruby - 3010F
0 hodnocení
48 Kč
48 Kč
Skladem 6 ks
ks
  • Novinka
Optická spojka SC single mode duplex -
0 hodnocení
48 Kč
48 Kč
Skladem > 10 ks
ks
  • Novinka
Optická spojka SC multi mode simplex - 3011
0 hodnocení
47 Kč
47 Kč
Skladem > 10 ks
ks
  • Novinka
Optická spojka SC multi mode duplex -
0 hodnocení
51 Kč
51 Kč
Skladem 6 ks
ks
  • Novinka
Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 simplex OM3 - 3017
0 hodnocení
47 Kč
47 Kč
Skladem > 10 ks
ks
  • Novinka
Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 duplex OM3 -
0 hodnocení
62 Kč
62 Kč
Skladem 3 ks
ks
  • Novinka
Optická spojka LC/PC single mode duplex -
0 hodnocení
63 Kč
63 Kč
Skladem > 10 ks
ks
  • Novinka
Optická spojka LC/APC single mode duplex -
0 hodnocení
76 Kč
76 Kč
Skladem 4 ks
ks
  • Novinka
Optická spojka LC multi mode duplex -
0 hodnocení
60 Kč
60 Kč
Skladem 1 ks
ks
  • Novinka
Optická spojka LC multi mode duplex OM3 -
0 hodnocení
64 Kč
64 Kč
Skladem 1 ks
ks
  • Novinka
Optická spojka LC multi mode duplex OM3 bez příruby -
0 hodnocení
98 Kč
98 Kč
Skladem 5 ks
ks
  • Novinka
Optická spojka SC/APC single mode simplex -
0 hodnocení
46 Kč
46 Kč
Skladem > 10 ks
ks
  • Novinka
Optická spojka SC/APC single mode duplex -
0 hodnocení
78 Kč
78 Kč
Skladem 6 ks
ks
  • Novinka
Záslepka ST do optické vany -
0 hodnocení
35 Kč
35 Kč
Skladem 5 ks
ks
  • Novinka
Záslepka SC do optické vany -
0 hodnocení
31 Kč
31 Kč
Skladem > 10 ks
ks
  • Novinka
Záslepka SC Duplex do optické vany -
0 hodnocení
40 Kč
40 Kč
Skladem 5 ks
ks
  • Novinka
Trubičková Ochrana Optického sváru 40mm průhledná 100ks - 35890
ks
  • Novinka
Trubičková Ochrana Optického sváru 45mm průhledná 100ks - 35891
ks
  • Novinka
Trubičková Ochrana Optického sváru 61mm průhledná 100ks - 35892
ks
Produktů na stránku 306090
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

 

Nakoupíte raz dva tři. PC & notebooky, periferie, tiskárny, spotřební materiál, mobily a elektroniku.

 

                     

 

Kam zboží doručíme

Zboží vám doručíme až k vám a na výdejní místa našich partnerů.
+ 7397 míst síť Zásilkovna
+ 2500 míst síť Česká pošta + Balíkovna

 

 
Kontakty
Zákaznická podpora Obchod 123
Zákaznická podpora Obchod 123
(Po-Pá, 8-20 hod.)
Copyright 2021 | Obchod123.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz